Reklama w klubie


Reklama w klubie

Przetłumacz stronę


Zawodnicy

Reklama

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 5,256
· Najnowszy użytkownik: Zz2000

Pogoda


Pogoda w Częstochowie

1% Podatku

Sponsor klubu

DrogBud

N9

Bojanek

Coneco

Społem

Roltex

Probud

PolRem

Optolith

Tyskie1

MediaCreate

Linex

Kobo

Kemot

ISK

Inter-Taxi

Fachowiec

Grand

Globos

Fonex

Akant

Poligraf

AFC

Coca-Cola

Cefarm

Kolter

Petroactiv

ArpaEvent

Tabex

Mlek

Jagielonczycy

Hurtex

Cognor

CMB

StudioEmka

Vitroszlif

Skok

Drukarnia CZG

Ermat

Lotto

Orzel

Yorik

Raiffeisen

Semex

Rybiccy

SGP

Szybex

Dragon

Backfist

Dako

Rob-Mar

Sitodruk Turek

Szklankafiliżanka

Kreska

Cosmo-neo

Alamo

Tora

Celmax

Rajczyk

Kwiaciarnia Grobelak

Agros Wrońscy

Biesiadowo

Apart

Bobini

Kir

Wafelek

Statystyki reklamowe

Warto zobaczy?

Foto news

Miasto Częstochowa


W poniedziałek biuro nieczynne

Klub CKM Włókniarz S.A. informuje, że w poniedziałek, 21 listopada, sekretariat klubu będzie nieczynny. Wynika to z trwającego remontu ulicy Żużlowej znajdującej się bezpośrednio przy budynku klubowym. Za wszelkie uniedogodnienia z tym związane serdecznie przepraszamy.

Prezes zaskoczony wypowiedzią Łaguty

W sobotę na jednym z internetowych portali pojawiła się wypowiedź dotychczasowego lidera Włókniarza Częstochowa, Grigorija Łaguty. Rosjanin oznajmił między innymi, że w ostatnim czasie nie otrzymał konkretnej oferty z częstochowskiego klubu i pomiędzy nim, a klubem zapanowała cisza. Te słowa zaskoczyły działaczy klubu.

Plebiscyt SMS zakończony!

Smsowy plebiscyt polegający na wyborze dwunastu najbardziej zasłużonych zawodników w historii częstochowskiego żużla dobiegł końca! Kibice mieli możliwość wziąć udział w głosowaniu przez tydzień. Najwięcej głosów uzyskał Grigorij Łaguta, drugi był Sławomir Drabik, natomiast podium zostało uzupełnione przez Joe Screena.

Zengota wziął przykład z Nermarka!

Włókniarz Częstochowa wstępnie uzgodnił warunki kontraktu z dotychczasowym reprezentantem Falubazu Zielona Góra, Grzegorzem Zengotą. Mamy nadzieję, że do oficjalnego parafowania kontraktu z zawodnikiem dojdzie w grudniu. Sympatyczny "Zengi" w przyszłym sezonie będzie legitymował się średnią KSM 4,95.

Wybierz zawodników i stwórz kalendarz!

Akcja "Kibice budują drużynę na sezon 2012!" oficjalnie wystartowała. Przez tydzień mają Państwo możliwość wybrać dwunastu najbardziej zasłużonych Waszym zdaniem zawodników w 65-letniej historii częstochowskiego żużla. Żużlowcy z największą liczbą głosów trafią do kalendarza składającego się z dwunastu stron. Więcej szczegółów poniżej.

Plastrony w naszym sklepie

Plastrony, z których dochód zostanie przekazany na akcję "Kibice budują drużynę na sezon 2012!" są dostępne w sprzedaży od poniedziałku. Do tej pory zaksięgowano sprzedaż czterech sztuk, ale to nie oznacza, że gadżet ten nie cieszy się zainteresowaniem. Wręcz przeciwnie. Klub drogą mailową otrzymuje wiele pytań. Od wtorku natomiast plastrony można nabywać w naszym internetowym SKLEPIE.

Czuję się związany z Częstochową - rozmowa z Danielem Nermarkiem

Szwed Daniel Nermark jako pierwszy zdecydował się na związanie się z częstochowskim klubem na nadchodzący sezon. Jeden z dotychczasowych liderów od dawna mówił, że chciałby przedłużyć umowę z Włókniarzem i nie widzi potrzeb zmian. Daniel nie rzucał słów na wiatr i 14 listopada podpisał przyrzeczenie startów z Lwami.

Daniel Nermark ustalił warunki kontraktu!

Dla kibiców Włókniarza zamartwiających się brakiem informacji dotyczących składu mamy dobrą wiadomość. W poniedziałek warunki nowego kontraktu z naszym klubem ustalił Daniel Nermark. Oficjalne podpisanie kontraktu nastąpi w momencie uregulowania wszystkich zaległości finansowych przez klub, czyli do końca listopada.

Więcej szczegółów wkrótce.

Licznik

6383 zł. 88 gr.


Stan na: 22.11.11r., godz. 12:45.

Marian Maślanka: Opublikujemy wyciągi bankowe

Kibice częstochowskiego Włókniarza wyszli z inicjatywą wsparcia finansowego kontraktu Grigorija Łaguty. Prezes Marian Maślanka przekazał, że sam zainteresowany był mocno zszokowany posunięciem fanów. Ponadto prezes Maślanka wypowiedział się na temat ostatnich doniesień dotyczących klubowych finansów.

Plastrony dostępne od poniedziałku!

Jednym z gadżetów, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na zabezpieczenie części kontraktu z Grigorijem Łagutą będzie plastron wykonany na zamówienie klienta. Sprzedaż plastronów ruszy już w poniedziałek! Prezentujemy zasady zakupu pamiątki.

Kibicowski heroizm - DZIĘKUJEMY!

Kibice Włókniarza Częstochowa wpadli na pionierski w żużlowym sporcie pomysł. Należy bowiem podkreślić, że to inicjatywa fanów biało-zielonych, aby wspomóc finansowo pokrycie części kontraktu dla Grigorija Łaguty. Klub po długich namysłach ostatecznie przystał na prośby kibiców.

Kibice budują drużynę na sezon 2012!

Częstochowskie środowisko kibiców jest wielce zainteresowane pomocą klubowi w sprawie spełnienia oczekiwań finansowych Grigorija Łaguty. Klub w tej sprawie otrzymał wiele mailów oraz telefonów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za propozycje i zainteresowanie. Klub rozważył kilka możliwości. Pragniemy zaprezentować Państwu jedną z nich.

Akt wandalizmu

Ściana klubowa znajdująca się przed wjazdem do parku maszyn częstochowskiego stadionu nie wszystkim przypadła do gustu. Po raz trzeci przydarzył się bowiem na niej akt wandalizmu. Sprawą zajęła się policja.

Włókniarz o zmianach

Klubowa telewizja WłókniarzTV przygotowała dla Państwa dwa nowe materiały. W jednym z nich dowiecie się Państwo m.in. o tym, jak powstał graficzny wizerunek na jednej ze ścian częstochowskiego parku maszyn. W drugim prezes Marian Maślanka odpowiada na pytania dotyczące przyszłorocznego składu. Serdecznie zapraszamy!

WłókniarzTV - klik

Facebook

Radio Jura

Radio Fiat

Wygenerowano w sekund: 0.14
14,350,769 Unikalnych wizyt